7:00-12:00   12:30-16:00

+420 777 018 487, +420 777 718 487

Komplexní péče o váš spokojený a zdravý úsměv
Příjemné klimatizované prostory
Pohodlná platba platebními kartami

Naše služby

Specializujeme se v oborech ortodoncie, zubní prevence a hygieny, estetické stomatologie, endodoncie, protetiky, implantologie. Klademe důraz na kontinuální vzdělávání a používání nejnovějších technologií. Naše služby pro vás jsou na nejvyšší úrovni. Tím vám zajistíme bezproblémovou léčbu vašich problému.


01 Ortodoncie

Ortodoncie je obor zabývající se léčbou nepravidelností chrupu, která může spočívat v chybném postavení jednotlivých zubů, zubních skupin, zubních oblouků nebo celých čelistí. Tyto nepravidelnosti mohou vést k estetickým i funkčním vadám. Tyto vady je potřeba v první řadě diagnostikovat a následně léčit, nebo jim v ideálním případě, pokud to jde, předcházet. Praktický zubní lékař odesílá pacienta ke specialistovi. Ten dle diagnostikované vady určí plán léčby a následně vadu léčí. U závažných případů je někdy zapotřebí spolupráce ortodontisty s parodontologem, chirurgem, implantologem nebo praktickým zubním lékařem. Tato spolupráce u nás probíhá díky širokému spektru zaměření našich zubních lékařů efektivně a bez zbytečných časových prodlev.

Více informací o ortodoncii zde.


02 Dentální hygiena a prevence

Mít zdravé a krásné zuby je snem skoro každého člověka... Zubní kaz, zánět dásní i parodontitida  („paradentóza“) jsou nejčastějšími problémy v dutině ústní. Všechna tato onemocnění mají primárně stejného původce, a tím jsou bakterie zubního plaku ulpívající na zubech. Efektivní cestou ke zdravému úsměvu je tedy pravidelné a pečlivé odstraňování zubního plaku dřív, než se dostaví negativní důsledky jeho hromadění. Průvodcem touto prevencí je pro naše pacienty právě absolvování profesionální dentální hygieny. Dentální hygienistka individuálně zhodnotí stav stávající ústní hygieny a odhalí její případné nedostatky, na jejichž zlepšení se u daného pacienta zaměří. Za pomocí přístrojů i ručních nástrojů odstraní již vzniklé nežádoucí nánosy zubního plaku, zubního kamene, případně nevzhledných pigmentací. Následně vybere vhodné pomůcky (zejména mezizubní kartáčky), a naučí pacienta jak s nimi o zuby správně a efektivně pečovat. V prvotní  tzv. hygienické fázi s přihlédnutím k množství nánosů a stupni zánětu dásní, může být dentální hygiena, podobně jako ošetření zubním lékařem, rozdělena do 2 a více návštěv. Následná tzv. udržovací terapie je pak doporučována přibližně 1-2x ročně – profesionální čištění totiž prospěje nejen vašim zubům, ale rozzáří celý váš úsměv.

03 Bělení zubů

Krásný, zdravý úsměv je v dnešní době vizitkou, kterou si velmi často v momentu prvního kontaktu s člověkem vyměňujeme. Naše zubní centrum Vám nabízí systém domácího bělení Opalescence. Tato metoda je velmi účinná a zároveň šetrná, nepoškozuje zubní sklovinu. V průběhu dne jsme všichni vystaveni mnoha vlivům, které zuby zabarvují, zvláště pak milovníci kávy, čaje a červeného vína. Díky domácím nosičům, které Vám na základě otisků zhotovíme, si můžete zuby kdykoliv „vybělit“ v pohodlí domova. V případě, že je zabarvený pouze jeden zub, je možno jej vybělit samostatně. Pokud je zabarvení zubu způsobeno odumřením zubní dřeně (tmavé mrtvé zuby) nebo  je dáno nevhodným ošetřením kořenového kanálku, lze zub vnitřně vybělit systémem Opalescence endo. V případě zájmu Vám více informací poskytne Váš ošetřující lékař. 

ARSY line s.r.o. 2017

Upozornění

Zavřít